IDEA StatiCa je tu s vámi i na dálku

Náš tým zákaznické podpory a konzultantů je vám stále plně k dispozici, navzdory tomu, že pracujeme ze svých domovů nebo provizorních kanceláří.

Vážení uživatelé, zákazníci a obchodní partneři IDEA StatiCa,

podobně jako většina ostatních firem, jsme byli i my v  IDEA StatiCa nuceni přijmout nejrůznější opatření v souvislosti s nařízeními české vlády, která by měla vést k omezení šíření koronavirové infekce.

Pro nás v IDEA StatiCa zůstává prioritou zdraví našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů. Zároveň jsme ale plně připraveni vás nadále podporovat a poskytovat vám veškerý potřebný servis, abyste i vy mohli nadále pracovat na svých projektech.

Náš tým zákaznické podpory a konzultantů je vám stále plně k dispozici, navzdory tomu, že pracujeme ze svých domovů nebo provizorních kanceláří. Jednání omezujeme v co největší míře na emailovou komunikaci, telefon, skype apod. Nebojte se na nás nadále obracet se svými dotazy, rádi vám je zodpovíme.

Pokud jste díky aktuální situaci a třeba i práci z domova získali nějaký čas navíc, budeme velmi rádi, když ho využijete k dalšímu seznamování se a vzdělávání se softwarem IDEA StatiCa. K dispozici je vám nejen naše obsáhlá dokumentace s desítkami návodů a videí, ale také zcela nový online kurz pro statiky z oboru ocelových konstrukcí (Upozornění: kurz je v angličtině).  V neposlední řadě také pokračujeme s našimi webináři – v tomto týdnu si pro vás připravili naši kolegové z Velké Británie anglický webinář o využití IDEA StatiCa pro jeden z největších stavební projektů ve Velké Británii vůbec - tunel pod řekou Temží.

Jsme tu pro vás i v těchto nelehkých časech. Společně zvládneme víc.

S přáním především pevného zdraví,

Juraj Šabatka

obchodní a finanční ředitel

IDEA StatiCa