Volná místa

Volná místa v rámci týmu prodpory a prodeje:

Produktový Inženýr

Popis pozice:

  • Poskytování technické podpory softwaru IDEA StatiCa (produkt, licencování atd.)
  • Vytváření a správa profesionálních materiálů pro prodej a podporu softwaru IDEA StatiCa
  • Školení a podpora zahraničních distributorů
  • Prezentace IDEA StatiCa na akcích zahraničních distributorů, konferencích, webinářích atd.
  • Testování nových verzí softwaru
  • Podílení se na tvorbě produktové a prodejní strategie IDEA StatiCa

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání – stavební fakulta
  • vynikající ústní a písemná znalost angličtiny (min. B1, další jazyk výhodou)
  • týmový duch a ochota cestovat

Podmínky:

  • práce na plný úvazek na dobu neurčitou
  • pevná měsíční mzda
  • bonusy závislé na výkonu společnosti
  • bonusy závislé na osobním výkonu
  • 4 týdny dovolené
  • služební notebook a telefon
  • možnost kariérního růstu

Místo výkonu práce:

  • v sídle společnosti Jihomoravské inovační centrum, U vodárny 2a, 616 00 Brno
  • možnost částečného home office

V případě zájmu zašlete prosím vaše CV a průvodní dopis na email juraj.sabatka@ideastatica.com.

Konzultant

  • Prodej a podpora produktů IDEA StatiCa v České Republice, Slovensku a vybraných zahraničních teritoriích
  • Servis stávajícího portfolia svěřených zákazníků
  • Jednání s potenciálními zákazníky, kteří si na akci IDEA StatiCa nebo na webu zažádali o trial verzi (nechceme dělat „cold-calls“)
  • Denní kontakt se zákazníky – vytváření nabídek, uzavírání obchodů, zaškolení
  • Příprava obchodních a marketingových akcí
  • Reprezentace IDEA StatiCa na konferencích, veletrzích a jiných oborových akcích

Požadavky:

  • 2 roky zkušeností z prodeje softwaru či jiná relevantní obchodní zkušenost
  • Vynikající vystupování, ústní a písemný projev v ČJ a ANG (min. B1)
  • Týmový duch
  • Ochota cestovat

Podmínky:

  • Fixní měsíční paušál + Variabilní odměna dle dosažených prodejů
  • Svěřena část stávajícího portfolia zákazníků IDEA StatiCa
  • Služební telefon
  • Využití firemního vozu k pracovním účelům
  • Možnost profesního růstu v rámci rozvíjející se společnosti

  • kdekoliv v CZ a SVK, zázemí v sídle společnosti Jihomoravské inovační centrum, U vodárny 2a, 616 00 Brno

Obchodní a marketingová asistentka

  • Obchodní a administrativní podpora prodeje v CZ/SVK a zahraničí
  • Příprava a organizace pracovních cest, seminářů a dalších akcí IDEA StatiCa
  • Vystavování licencí k programu IDEA StatiCa
  • Komunikace s dodavateli – prodejní a marketingové materiály atd.
  • Příprava podkladů pro externí účetní firmu (faktury, cestovní výkazy atd.)
  • Základní chod kanceláře (pošta, tisk materiálů atd.)

Požadavky:

  • Základní znalosti obchodní administrativy a účetnictví
  • Příjemné vystupování, spolehlivost
  • Vynikající písemný a ústní projev v ČJ a ANG
  • Ochota učit se, týmový duch

Podmínky:

  • práce na plný úvazek, na dobu neurčitou

Volná místa v rámci vývojového týmu:

UI programátor

Požadované schopnosti: .NET, WPF, HTML5, JavaScript

Výhodou: AngularJS, jQuery

Kontaktní osoba: Doc. Ing. Jaroslav Navrátil, CSc.,  CTO

V případě zájmu zašlete prosím email na navratil@idea-rs.com

Application Kernel programátor

Požadované schopnosti: C++, .NET, HTML5

Výhodou: WPF, Windows Azure, JavaScript

Programátor, stavební inženýr

Požadované schopnosti: C++, .NET (C#), Structural Mechanics, Finite Element Method, Member Design

Výhodou: Matlab