Volná místa

Volná místa v rámci týmu Sales & Support:

Volná místa v rámci Development týmu:

Product Development Engineer - Steel

IDEA StatiCa, držitel ocenění Česká Hlava 2018, je přední světový inovátor v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Naše aplikace jsou desktopové i cloudové a umožňují stavebním inženýrům v 70 zemích světa přesně počítat prvky konstrukcí, které museli ještě nedávno jen odhadovat.

Vaše náplň práce?

  • Analyzovat stavební normy pro ocelové konstrukce (Eurokód)
  • Připravovat specifikace a podklady k implementaci Eurokódu pro vývojáře IDEA StatiCa
  • Psát technickou dokumentaci (verifikační příklady, články atd.)
  • Testovat vyvinutou funkcionalitu
  • Reprezentovat IDEA StatiCa na odborných konferencích v CZ/SVK
    a v zahraničí
  • Asistovat týmu prodeje a podpory při řešení náročných uživatelských dotazů
  • Podílet se na strategii vývoje produktů IDEA StatiCa

Jak má vhodný kandidát vypadat?

  • VŠ stavebního směru
  • Přehled o používaných programech pro stavební inženýry
  • Povědomí o modelovaní konstrukcí
  • Logické myšleni
  • Mírně pokročilá angličtina

Proč u nás pracovat?

  • Nadšený tým technologicky pokročilé firmy
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Práce z domu i v kanceláři
  • Dlouhodobé odborné vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days
  • Firemní angličtina

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na jobs@ideastatica.com

Software Engineer

  • Vyvíjet a vylepšovat aplikace IDEA StatiCa
  • Aktivně se podílet na definici dalšího vývoje
  • Automatizovat testování, desktop i cloud

  • Znalost .NET (C#), HTML5 a WPF
  • Logické myšlení
  • Schopnost práce v týmu (metodika SCRUM)
  • Mírně pokročilá úroveň angličtiny

  • Práci z domu i v kanceláři
  • Průběžné odborné vzdělávání – interní (mentoring) a externí (workshopy a devcampy v CZ a zahraničí)
  • Možnost posunu na pozici team leadera

FEM Development Specialist

IDEA StatiCa, držitel ocenění Česká Hlava 2018, je přední světový inovátor v oblasti aplikací pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí. Naše aplikace jsou desktopové i cloudové a používají je stavební inženýři v 70 zemích světa. Motorem našich aplikací jsou specializované výpočetní moduly založené na metodě konečných prvků, které jsou vyvíjeny přímo na míru jednotlivým praktickým řešením.

  • Vyvíjet a testovat prototypy navržených specializovaných numerických metod
  • Programovat a implementovat navržené numerické metody
  • Testování implementace a podpora vývojového týmu
  • Pomáhat určovat směr budoucího vývoje aplikací IDEA Statica

  • Orientace v problematice mechaniky těles
  • Praktické zkušenosti s technickými výpočty včetně metody konečných prvků výhodou
  • Zkušenosti s programováním
  • Kladný vztah k matematice

  • Práce, která vás bude bavit – budete na špici vývoje v oboru
  • Průběžné odborné vzdělávání